7:9 (1:5; 3:0, 3:4)
Sestava: Doležal, Vávra – Poloček, Kučera, Rindoš, Lukáč, Kalinová, Hlava,
Topolanský, Otcovský, Brzybohatý, Janda, Dudáček, Di Stefano, Lidický, Zemek
Branky: 5xHlava, Di Stefano, Lidický

Do prvního utkání nejvyšší žákovské ligy jsme vstupovali s několika absencemi a s velkým očekáváním. Bohužel jsme vůbec nechytili začátek a po individuálních chybách první třetinu prohráli 1:5. Do druhé třetiny jsme nastoupili aktivně s dobrým
pohybem a soupeře jednoznačně přehráli. Škoda jen „pouhých“ 3 vstřelených gólů. Třetí třetina již byla vyrovnaná a na konci byli o kousek šťastnější hosté. Výkon byl jak na houpačce, ale máme na čem stavět. Za realizační tým Michal Zachariáš.

Branky: 2x Lukáč, Soukup, Kadlík, Janda, Hlava

Ve druhém utkání nejvyšší žákovské ligy jsme zavítali na hřiště Meteoru. Tentokrát se nám vstup do utkání vydařil a naší aktivní hrou jsme soupeře zaskočili a zaslouženě šli do vedení. V tomto vyrovnaném zápase jsme zaostávali v jediném
aspektu, a to byl důraz v osobních soubojích proti urostlým hráčům soupeře. To byl hlavní důvod, že nás domácí přetlačili o 2 branky, jinak se hrál pohledný a hezký fotbal. Naše kluky musím pochválit za nasazení a plnění pokynů. Za RT díky hráčům i rodičům a rodinným příslušníkům za podporu. Michal Zachariáš.

vs
SK Kladno - Hradec Králové
3:20 (0:4; 2:9, 1:7)
Sestava: Doležal, Vávra – Poloček, Kučera, Lukáč, Kalinová, Hlava, Topolanský, Otcovský, Dudáček, Kadlík, Dvořák, Soukup, Antonov, Ciniburg, Rindoš, Zemek, Brzybohatý
Branky: Lukáč, Soukup, Kadlík

Ve třetím utkání nejvyšší žákovské ligy jsme změřili síly s Hradcem Králové. Se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze v prvních 15 minutách, kdy jsme měli i více šancí, ale bohužel žádnou s nich neproměnili. Opět jsme po našich naivních chybách soupeři darovali jednoduché góly, což nás trápí dlouhodobě. Na začátku druhé třetiny se nám povedlo soupeře zatlačit a proměnit i vytvořené šance. To ovšem bylo z naší strany vše a od té doby jsme propadali ve všech herních činnostech a vypili si kalich hořkosti až do dna. Soupeř byl mnohem vyspělejší a zaslouženě vyhrál. - Zápasy nám ukazují nedostatky, na kterých musíme pracovat a zlepšovat se v nich. Ukazuje se, že nejvyšší žákovská soutěž, je daleko za možnostmi některých našich hráčů. za RT M. Zachariáš

vs
FK Teplice - SK Kladno
14:5
(2:1; 7:3, 5:1)
Doležal, Vávra – Poloček, Kučera, Hlava, Otcovský, Dudáček, Kadlík, Dvořák, Soukup, Antonov, Zemek, Blažek, Lidický
Branky: Dvořák, Blažek, 3x Hlava

Věděli jsme, že proti nám stojí velice kvalitní soupeř, který patří k tomu nejlepšímu v republice. Řekli jsme si, co očekáváme od soupeře a především, co chceme po našich hráčích a musím kluky pochválit, že od začátku plnili vše, co jsme si řekli,
někdy až nad moje očekávání. Od začátku zápasu jsme drželi se soupeřem krok a v určitých pasážích jsme byli lepším týmem. V první třetině jsme si vytvořili více 100% šancí než soupeř. Během druhé třetiny se nám podařilo vyrovnat na 4:4, ale je škoda, že hned za necelé 3 minuty to bylo 6:4. Tyto momenty nás sráží do kolen, vyrovnáme a hned dostaneme gól to je strašná škoda. Postupem času se na nás začal podepisovat náš náročný styl fotbalu, presing po celém hřišti. Tento styl se nedá udržet celých 90 minut, ještě v takovém vedru. Začali nám odpadat hráči z důvodu zranění. A tohle vše se na nás začalo podepisovat a Teplice začali dominantněji diktovat tempo hry. Do konce druhé třetiny odskočili narozdíl pěti branek. Třetí třetinu jeli kluci už na morálku a i když strašně moc chtěli z výsledkem něco udělat už na to nebyly síly a soupeř zaslouženě vyhrál. Musíme kluky pochválit za předvedenou hru a úsilí, které do zápasu dali, šáhli si opravdu na dno svých sil. Od soupeře šli ohlasy, že jsme byli nejtěžší soupeř, proti kterému v lize hráli, i navzdory předpokladům před zápasem a i přes výsledek to potěší a věřím, že jsme na dobré cestě. Hodnotil – Filip Dejčmar.