Úvod » Archiv » ČLŽ U12 22/23

Hodnocení ČLŽ SK Kladno U12 podzimní část

publikováno 29.10.2022 (aktualizováno 08.09.2023)

SK Slavia Karlovy Vary - SK Kladno
7:3
Premiérový zápas v České lize mladších žáků mají za sebou fotbalisté SK Kladno do dvanácti let. Na hřišti v Karlových Varech sice brzy vedli, ale utkání nakonec prohráli 3:7. „I přes prohru bylo v naší hře hodně hezkých akcí, na kterých se dá stavět. Na druhou stranu nám utkání ukázalo spoustu nedostatků, na kterých musíme dál intenzivně pracovat,“ ví kladenský trenér Michal Zachariáš.

SK Kladno - FK Baník Most
13:5

bez hodnocení

SK Kladno - FK Hvězda Cheb
8:1
Kvalitní zápas odehráli proti Chebu mladší žáci SK Kladno do dvanácti let, když zvítězili 8:1. Ve hře se objevila pouze jedna slabá chvilka v úvodu druhé třetiny. „Šlo o výpadek koncentrace a nasazení, ale rychle jsme se vzpamatovali a zápas měli pod kontrolou. Hráči zaslouží za utkání pochvalu,“ byl spokojený Michal Zachariáš, trenér Kladna.

Junior Chomutov - SK Kladno
8:4 (4:0; 2:4, 2:0)
V České lize mladších žáků do dvanácti let prohráli fotbalisté SK Kladno v Chomutově 4:8. Ráz utkání určila hned první třetina, ve které si hosté vypracovali několik gólových příležitostí, které ale neproměnili. Naopak domácí vstřelili čtyři branky. „Soupeř nás porazil skvěle propracovanými rychlými protiútoky. Ve druhé a třetí třetině jsme byli silnější v kombinaci a vstřelili čtyři góly po hezkých akcí. Mělo jich však být víc,“ litoval kladenský trenér Michal Zachariáš.

SK Kladno – FŠ Litvínov
13:3

Parádní zápas sehráli v České lize mladších žáků fotbalisté SK Kladno do dvanácti let. Na domácí nové umělé trávě vyhráli vysoko 13:3. „Předvedli jsou spoustu hezkých kombinačních akcí. S výkonem jsme spokojeni, ale musíme dál tvrdě pracovat,“ ví Michal Zachariáš, trenér Kladna.

FK Baník Sokolov - SK Kladno
4:5

Šťastné vítězství 5:4 vybojovali v Sokolově mladší žáci do dvanácti let. „Herně bylo toto utkání nejslabší v sezoně. Nedařil se nám přechod do útoku, ani kombinace,“ hodnotil Michal Zachariáš, trenér Kladna. „Mám radost z výhry, ale ne s předvedenou hrou. Vybojovali jsme šťastnou výhru,“ dodal Zachariáš

SK Kladno – FK Ústí nad Labem
1:6
      I přes další zdánlivě krutý výsledek, kvalitní utkání odehrála U12, která se svým výkonem dala zapomenout na veliký odskok soupeře v tabulce. „Byť výsledek tomu nenapovídá, tak nasazením, pohybem a fotbalovostí se hrál oboustranně pohledný zápas. My udělali více individuálních chyb, které soupeř kvalitou a klidem v zakončení trestal. Nás bohužel v tomto zápase koncovka trápila, kdy jsme nedali gól ani z několika samostatných nájezdů a dalších vyložených šancí. I přes to kluky chválím za bojovnost až do samého konce utkání,“ přidává svůj komentář Michal Zachariáš.

SK Kladno – Sportovní klub Roudnice nad Labem
6:1
Mladší žáci SK Kladno U12 si s hráči Roudnice nad Labem poradili lepé a vyhráli 6:1. „Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou i díky soupeři, který nám to hodně usnadnil,“ řekl kladenský trenér Michal Zachariáš. I jeho mrzela řada zahozených šancí. „Mrzí nás nepřesnost v kombinaci a proměňování šancí. Přesto se v utkání čím dál více objevují nacvičené věci,“ dodal Zachariáš.

FK Slavoj Vyšehrad - SK Kladno
3:7
Další vítězství v České lize mladších žáků si připsali fotbalisté SK Kladno do dvanácti let. Na hřišti Vyšehradu vyhráli vysoko 7:1. „Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do tempa, ale pak jsme hráli pohledný kombinační fotbal. Opět nás ale trápilo proměňování šancí, na čemž musíme i nadále pracovat,“ ví kladenský trenér Michal Zachariáš.

SK Kladno – SK Slavia Praha
2:8

Skvěle vstoupili do utkání se Slavií hráči SK Kladno do dvanácti let. Brzy šli do dvoubrankového vedení. Bohužel v polovině zápasu v nastaveném tempu polevili a iniciativu přebrali hosté, kteří nakonec vyhráli 8:2. „Bohužel jsme odpadli fyzicky. I přesto hráče chválím, takové zápasy nás posouvají dopředu,“ ví Michal Zachariáš, trenér Kladna.

FK Teplice - SK Kladno
9:4
Dvě třetiny hráli mladší žáci SK Kladno do dvanácti let vyrovnané utkání v Teplicích. V poslední části ale obdrželi pět branek a prohráli 4:9. „Utkání pro nás bylo velice fyzicky náročné a kluci si sáhli až na dno svých sil. Ve třetí třetině se projevila herní kvalita domácích, kteří nás trestali z každé akce a zaslouženě vyhráli,“ řekl kladenský trenér Michal Zachariáš.

SK Kladno – FC Tempo Praha
0:19

Nečekaně vysokou porážku utrpěli fotbalisté SK Kladno do dvanácti let s Tempem Praha. „V zápase s prvním mužstvem tabulky jsme neměli bohužel sebemenší šanci. Soupeř byl lepší po všech stránkách,“ přiznal kladenský trenér Josef Kučera

Sportovní klub Střešovice 1911 - SK Kladno
3:5

Mladší žáci SK Kladno do dvanácti let vyhráli na hřišti ve Střešovicích 5:3. „V posledním podzimním zápase nám to herně moc nešlo, k vítězství nás dovedla bojovnost a houževnatost mužstva,“ hodnotil kladenský trenér Josef Kučera.

« 05 / 2024 »
Nejbližší akce