publikováno 12.04.2023 (aktualizováno 08.09.2023)

vs
SK Kladno – FŠ Litvínov
4:3

Předvedená hra domácích byla mnohem lepší, než byl konečný výsledek. „Ve třetí třetině se projevila únava ze soustředění, čehož soupeř využil a vstřelil nám tři branky. Velice pozitivní je ale naše předvedená hra,“ chválil kladenský trenér Michal Zachariáš.

vs
FK Hvězda Cheb - SK Kladno
5:6

Těžké utkání na hřišti Chebu sehráli i mladší žáci SK Kladno do dvanácti let. Dlouho prohrávali, ale výsledek otočili na konečných 6:5. „I když jsme byli v kombinaci lepší než soupeř a hráčům se nedala upřít snaha, chválou budu šetřit, jelikož máme ještě hodně na čem pracovat,“ řekl kladenský trenér Michal Zachatiáš.

vs
SK Kladno - Junior Chomutov
8:6

Zápas jako na houpačce sehráli mladší žáci SK Kladno U12 proti Chomutovu. Domácí se brzy dostali do tříbrankového vedení, jenže polevili v koncentraci a hosté dokázali skóre otočit. Domácí si ale vzali vedení zpátky a zbytek utkání měli pod kontrolou. „Hráli jsme dobře kombinačně s dobrým pohybem a nasazením. Musíme však ještě zapracovat na udržení koncentrace po celou dobu utkání,“ ví kladenský trenér Michal Zachariáš.

vs
Sportovní klub Roudnice nad Labem - SK Kladno
12:6

Lepší utkání sehráli v Roudnici nad Labem fotbalisté SK Kladno do dvanácti let. První třetina utkání byla nahoru dolů a skončila 4:4. V té druhé hosté zlomili zápas na svou stranu a dovedli ho k vítězství 12:6. „Musím celý tým pochválit a věřím, že v dobrých výkonech budeme pokračovat,“ přeje si kladenský trenér Michal Zachariáš.

vs
SK Kladno – Slavoj Vyšehrad
5:4

Páté vítězství v pátém jarním utkání si připsali mladší žáci SK Kladno do dvanácti let. Na domácím hřišti porazili 5:4 Vyšehrad. „A to, kdybychom nakládali s vypracovanými šancemi lépe, tak mohl být rozdíl ve skóre větší. Jsme spokojeni, jak mužstvo postupně roste,“ řekl Josef Kučera, trenér Kladna.

vs
Sportovní klub Střešovice 1911 - SK Kladno

2:9
I v šestém jarním kole se nám podařilo po jednoznačném výkonu i výsledku porazit nepříjemný tým ze Střešovic. Ze začátku jsme se do defenzivně hrajícího soupeře nemohli dostat, ale postupem času jsme v utkání dominovali na míči a výsledek byl pro soupeře ještě milosrdný. Nás mohou mrzet jen dvě obdržené branky, kdy jsme na konci utkání neudrželi 100% koncentraci.
Máme radost, jak se mužstvo herně posouvá. Celý tým za výkon zaslouží pochvalu - M. Zachariáš

vs
FŠ Litvínov - SK Kladno
0:10

I v sedmému MU v řadě jsme uspěli a vyhráli jednoznačným výsledkem.
Naší zatím nejlepší předvedenou hrou jsme soupeře k ničemu nepustili a sami si
vytvořili velké množství brankových příležitostí, které jsme tentokrát proměňovali.
Předvedená hra se musela všem líbit. Rosteme zápas od zápasu a kluci se posouvají. Za RT Michal Zachariáš

vs
SK Kladno - FK Hvězda Cheb
4:2
I v osmém MU v řadě jsme uspěli a vyhráli nad houževnatým týmem Chebu. O našem vítězství jsme rozhodli v první třetině, kdy jsme soupeře zaskočili aktivním pohybem a dobrou kombinační hrou. Soupeř potom zvýšil důraz v osobních soubojích, místy za hranicí fair play, což vyvrcholilo hrubým atakem naší hráčky Vanesy Kalinové. Tím jsme se však nenechali vyvést z koncentrace a zápas dovedli do vítězného konce. Soupeř korigoval pouze dvěma slepenými góly z penalty a po naší hrubé chybě. I za tento zápas patří hráčům pochvala. Za RT Michal Zachariáš.

vs
Junior Chomutov - SK Kladno
9:10

Ani v devátém MU v řadě jsme nezaváhali a asi nehezčím zápasem jara jsme si upevnili první místo tabulky o které nás tři kola před koncem už nikdo nepřipraví. Oboustranně kvalitní zápas se přeléval ze strany na stranu. Krásné akce, hezké góly, na každé straně proměněná penalta a spousta kvality na míči ozdobili oboustranně tento zápas. Na konci jsme byli o gól lepší a zaslouženě vyhráli.Hráčům patří velký dík za nasazení a kvalitní hru.

vs
SK Kladno - Sportovní klub Roudnice nad Labem

18:3
I v 10 utkání jarní části jsme dokázali zvítězit. První třetinu jsme se rozkoukávali a soupeř s námi držel krok. O přestávce jsme hráče uklidnili, připomenuli pokyny a od 2 třetiny zápasu dominovaly a vyhráli nejvyšším rozdílem celé soutěže.Za zmínku stojí hned 4 vstřelené hattricky našich hráčů.Zápas se musel našim fanoušků líbit. Hráčům opět děkujeme za krásný fotbalový
zážitek. Za RT Michal Zachariáš.

vs
Slavoj Vyšehrad - SK Kladno
5:7

Jarní série prodloužena na 11 vítězných utkání v řadě. Tentokrát se výhra nerodila vůbec snadno. Na začátku utkání jsme soupeři darovali 2 laciné góly a dlouho si nevěděli rady s nakopávanými míči domácích. Od druhé třetiny jsme se vrátili k naší kombinační hře, soupeře přehráli a kluci zaslouženě zápas otočili. Pokud potvrdíme naší formu i v posledním MU, celé jaro zůstaneme 100% Za RT Michal Zachariáš.

vs
SK Kladno - Sportovní klub Střešovice 1911
8:1
Jarní skupinu soutěže končíme s bilancí 12 zápasů – 12 výher! Navíc 102 nastřílených gólů hovoří za vše. V posledním utkání se nám dobře organizovaného a zalezlého soupeře podařilo zlomit až ve třetí třetině. První dvě třetiny to bylo z naší strany úporné dobývání a byla otázka času kdy začneme proměňovat vytvořené šance. Od té chvíle jsme na hřišti dominovali a zaslouženě vyhráli. Klukůma  a slečně  děkuji za předváděnou hru a přístup k TJ i zápasům. Tým je dobře nastaven a táhne za jeden provaz!